Listwy oświetleniowe ścienne LED to doskonały sposób na wykończenie Twojego domu. Produkty naszej firmy charakteryzują

listwy oświetleniowe ścienne LEDsię łatwością w montażu, jakością wykonania, wyrazistością, wytrzymałością przy użytkowaniu i mniejszymi kosztami ostatecznymi. Nawet najbardziej nieprzyjemne warunki atmosferyczne nie są im straszne. Taki efekt był możliwy do osiągnięcia między innymi przez preferowaną przez nas metodę ciągnioną przy produkcji listwy. Stosowana przez konkurencję metoda natryskowa nie przynosi tak dobrych rezultatów. Odpowiednio dobrane listwy styropianowe zewnętrzne znajdują swoje zastosowanie w każdego rodzaju aranżacji. W domach w stylu skandynawskim również odnajdą się świetnie. Nasze listwy niezwykle naturalnie imitują wygląd piaskowca. Wyglądają dokładnie jak ta drobnoziarnista skała osadowa mimo, że nie powstały w procesie cementacji piasku pochodzącego z wietrzenia skał za pomocą spoiwa.

Dekoracje wykorzystujące listwy oświetleniowe ścienne LED

Ozdobne i eleganckie wnętrze mieszkania to efekt, montażu jakie dają nam listwy oświetleniowe ścienne. Wybierając nasze produkty przysufitowe przyczyniasz się również do ochrony środowiska, bo nie zawierają żadnych domieszek freonu, formaldehydu i PCV. Listwy oświetleniowe ścienne potrafią całkowicie zmienić sposób, w jaki patrzymy na nasz dom, a w naszej ofercie jest ich ogromna różnorodność, co daje satysfakcję nawet najbardziej wybrednym klientom. Zamontowane produkty z naszej oferty to niekoniecznie musi być ostateczny efekt. Ozdobne listwy styropianowe po procesie montażu można dowolnie przemalowywać, zmieniać kolory, nakładać kolejne powłoki malarskie i eksperymentować z rodzajem farb. To możliwe dzięki wytrzymałej strukturze, która nie dość, że pozwala po sobie malować, to jeszcze zwiększa przyczepność, co bardzo usprawnia malowanie.

Obsługa klienta i listwy oświetleniowe ścienne

Pomagamy naszym klientom zamontować listwy styropianowe. Wszystko dlatego, ponieważ produkujemy produkty z pasją i znamy się na nich najlepiej na rynku. Na naszej stronie znajdziesz ogrom informacji przydatnych, aby wdrożyć ozdobne elementy. Dodatkowo posiadamy profesjonalne studio graficzne, w którym bez najmniejszego problemu zaprojektujemy i dobierzemy listwy dopasowane dokładnie do Twojego domu. Nawet najmniejsze wątpliwości i problemy z procesem zakupu rozwiązujemy sprawną obsługą poprzez telefon. Rozmówcy w naszym biurze są w stanie pomagać naszym klientom w podejmowaniu odpowiedniego wyboru.