Listwy do zabudowy karnisza to rozwiązanie, które skutecznie wpłynie na aranżację pomieszczenia w każdym mieszkaniu, domu jednorodzinnym czy też punkcie usługowym lub budynku użyteczności publicznej. Nawet najmniej estetyczny karnisz nabiera niewiarygodnego wyglądu zakryty odpowiednią listwą. Obecnie to najnowocześniejsze rozwiązanie do zabudowy na rynku. Potrafi nadać każdemu pomieszczeniu indywidualny charakter. Odpowiedni element do zastosowania w każdym stylu wystroju. Na naszej stronie z łatwością znajdziesz wszystko, czego potrzebujeszlistwy do zabudowy karnisza. Posiadamy ogromny wybór produktów. Listwy maskujące karnisz od Decor System charakteryzują się łatwością w montażu, świetnym efektem wizualnym, wysoką jakością i szeroką paletą możliwości przy aranżacji. Wykorzystujemy bazę jednego z najtrwalszych dostępnych styropianów. Wykorzystywany przez nas sposób produkcji gwarantuje wytrzymałość i estetykę. Jesteśmy pierwszym w Polsce producentem, który zastosował to rozwiązanie i zaproponował je miłośnikom eleganckiego i estetycznego wystroju wnętrz. Na rynku działamy od roku 2005 więc, jesteśmy najbardziej doświadczonym producentem sztukaterii w kraju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą maskownic do karnisza, które odmienią Państwa wnętrze i nadadzą mu powiew świeżości.

Listwa karniszowa

Listwa karniszowa pasuje do ogromnej ilości rodzajów aranżacji i stylów mieszkań. Stosunek kosztów do efektów wygląda niezwykle korzystnie. Już przy niedużej inwestycji rezultat jest wręcz spektakularny.

Listwy do zabudowy karnisza – maskownica

Dla najbardziej wymagających klientów mamy w naszym sklepie dostępne listwy do zabudowy z możliwością podświetlenia LED. Światło, jakie można zastosować posiada bardzo dużo barw, a same lampy mają niezwykle długą żywotność. Drugą istotną zaletą jest bezpieczeństwo, ponieważ przy takim oświetleniu nie musisz się martwić o podczerwień i ultrafiolet, które postarzają skórę. Nasze lampy ich nie emitują. Klient ma do wyboru światło białe zimne lub ciepłe, jak również opcję RGB, czyli wielokolorową.

Maskownica Karnisza Sufitowego

Maskownica Karnisza Sufitowego naszej firmy to komponent najwyższej jakości. To jednak nie wszystko, bo dbamy, aby każdy kontakt z nami był dobrym doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby przy zakupie listwy do zabudowy karnisza klient nie miał jakichkolwiek problemów. Jeżeli będziesz się zastanawiał, jaki rodzaj listwy wybrać, skontaktuj się z nami za pomocą naszej infolinii. Wspieranie klientów przy całym procesie zakupu to priorytet w naszej firmie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiążemy Twoje problemy ze sposobem montażu i doradzimy tak, abyś dokonał najlepszego możliwego wyboru. Liczymy na to, że Twoje mieszkanie po zastosowaniu zaproponowanych rozwiązań stanie się takie, o jakim zawsze marzyłeś.

Listwy do zabudowy karnisza sklep

Listwy do zabudowy karnisza w naszym sklepie dostępne są w kilkunastu wariantach. Wszystko z myślą o potrzebach naszych klientów oraz zróżnicowanych właściwościach i układach ich mieszkań. Warto wspomnieć, że nasz produkt jest przystosowany do modyfikacji we własnym zakresie. Mamy tu na myśli możliwość jego docinania. Listwy są bowiem produkowane w odcinkach liczących dwa metry. Ich skrócenie będzie więc w wielu przypadkach konieczne. Najlepiej użyć do tego celu piły ręcznej z małymi, ostrymi ząbkami. Warto też posiłkować się skrzynką uciosową, czyli urządzeniem umożliwiającym precyzyjne cięcie sztukaterii pod kątem 45 i 90 stopni. Z kolei montaż naszych maskownic odbywa się wyłącznie przy użyciu kleju do sztukaterii w przypadku mniejszych modeli, a największe odmiany listew należy dodatkowo wzmocnić kołkami.

Serdecznie polecamy nasze produkty, ponieważ jest to najlepszy typ sztukaterii dostępny obecnie na polskim rynku. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze wymarzonego produktu i modelu idealnie pasującego do Waszego wnętrza.