Opinie naszych klientów

Listwy dotarły bardzo szybko. Stały kontakt z klientem i monitoring paczki. Wszystko w jak najlepszym porządku. Mogę śmiało polecić!:)

Anna Dymna

Jedno słowo POLECAM! Listwy oświetleniowe sprawiły, że mój salon wygląda teraz nowocześnie i stylowo!

Sabina Karłowska

Sklep oceniam na 6+! Wszystko dotarło na czas. Zamówienie oczywiście się zgadzało a kontakt z klientem był stały. Kupowanie w takich sklepach internetowych to czysta przyjemność 🙂

Marek Tokarski

Kupuje w tym sklepie od dawna i nigdy się nie zawiodłam,
polecam go z czystym sumieniem każdemu mojemu znajomemu. Mogę również polecić go Państwu. Listwy karniszowe to produkt najwyższej jakości :).

Ewelina Mykowska

Listwy tak jak moje zęby wyróżniają się. Świetnie połączenie uroku sztukaterii z efektownym oświetleniem LED. Nie ma lepszego elementu dekoracyjnego do salonu niż listwy oświetleniowe!

Zębuszek

Opinie architektow

Na ten sklep trafiłem przez internet szukając jakiś wyjątkowych dekorów dla moich klientów. Listwy oświetleniowe zam ówiłem na próbe dla mojego klienta. Oczywiście klient był mega zadowolony z efektu końcowego i dlatego podjąłem współpracę z tym sklepem internetowym. Polecam!

Adam Makowski / Archistyle

Przy aranżacji wnętrz stawiam na jakość i luksus. Wszystkie te cechy spełniają listwy oświetleniowe LED. Nie ma chyba częściej wybieranego przez moich klientów elementu dekoracyjnego niż listwy oświetleniowe. Mogę śmiało polecić ten sklep internetowy każdemu kto zastanawia się nad zakupem eleganckich listew oświetleniowych.

Maksym Milewski / Domstyl

Wszystko w tym sklepie internetowym działa perfekcyjnie –
od samego zakupu do samej dostawy. Listwy karniszowe dostaje zawsze na drugi dzień. Jest to dla mnie bardzo ważne gdyż często gonią mnie terminy.
Nie spotkałem się jeszcze ze sklepem internetowym, który kładzie taki nacisk na jakość obsługi klienta. Mogę śmiało polecić!

Roman Tymkiewicz / Archidom